XII NIEDZIELA ZWYKŁA
🔸Ciągle trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych i naszą indywidualną modlitwę wynagradzamy Bożemu Sercu grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach.
🔸 Msze w bieżącym tygodniu będę sprawowane od środy. W środę, w Wicimicach o godz. 18.oo: + Ireneusz Jabłoński.
🔸Intencje parafialne na przyszłą sobotę i niedzielę, 27-28.06.br.
• Pniewo, godz. 18.00: + Krystyna i Michał Barutowicz
• Natolewice, godz. 19.00: + Jan i Danuta Drozd, Antonina i Władysław Gwardyś
• Wicimice, godz. 10.15: + Kacper i Kuba Klimkowscy

🔸Serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary złożone na tacę, na cele wspólnoty parafialnej i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem Waszą hojność.
Dziś po Mszy można złożyć ofiarę na kolonie Caritas dla dzieci z ubogich rodzin. Zbiórka do puszki, zaraz po Mszy Świętej.
🔸Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę obfitości Bożych darów oraz kształtowania własnego serca na wzór Serca Jezusowego.​​​​​​​
Ks. Robert Szyszko.
Do góry