Dokonało się Relikwie Św. Jana Pawła II zostały dziś zainstalowane w kościele parafialnym w Wicimicach. Niech ta kapliczka z relikwiami Świętego Papieża Polaka będzie dla nas wszystkich miejscem modlitwy przez orędownictwo Tego wielkiego Świętego oraz impulsem ożywiającym nasze dążenie do świętości.
Dziękuję Pani Zuzannie Kida Ericsson za ufundowanie pięknego ornatu z wizerunkiem Św. Jana Pawła II.
Mojej mamie Lucynie Szyszko dziękuję za ufundowanie relikwiarza.
Wszystkim wspierającym dziękuję za ofiary składane na kapliczkę/gablotkę z klęcznikami. Bóg zapłać